Penzion U Lenců Šumava
Ubytování

u lenců

Ubytování Šumava

Kapacita penzionu je 40 lůžek
K dispozici jsou 3 dvojlůžkové, 6 třílůžkových a 4 čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. (koupelna, wc). Nabízíme Vám pobyt se snídaní, nebo polopenzí.
Snídaně jsou formou švédských stolů (různé druhy sýrů, různé druhy uzeniny, zelenina) med, marmeláda, tavené sýry, paštiky, jogurty, atd.
Večeře je třech chodech – těšit se můžete na poctivou domácí polévku, hlavní chod a dezert či zeleninový salát. Pro děti do tří let je možné zapůjčit dětskou postýlku s komplet
vybavením za poplatek 100,-Kč na den

Pejsci (kteří nekoušou a nadměrně neštěkají) a další domácí mazlíci jsou vítáni, jejich přítomnost s námi ale prosím domluvte předem. Poplatek za jejich pobyt činí 100,- Kč na den.

Příjezd: 16.00h.-17.30h
Odjezd: do 10.00h.
Minimální délka pobytu jsou dvě noci.
Aktuální přehled cen ubytování naleznete v sekci Ceník.

Ubytování si můžete objednat v sekci-on-line rezervační formulář, Vaše případné dotazy zodpovíme na adrese ulencu@ulencu.cz či na telefonním čísle (+ 420) 602 115 933 (Petr Kotalík). Poté, co obdržíme Vaši rezervaci Vám zašleme fakturu. Splatnost faktury za Váš pobyt je 40 dnů před příjezdem. Rezervace se stává závaznou po uhrazení celé platby za ubytování a to převodem na účet č.228864075/0300. V případě nedodržení platebních podmínek si vyhrazujeme právo od rezervace ustoupit.

V případě zrušení rezervace do 30ti dnů před termínem pobytu vracíme platbu v plné výši zpět. Při storno pobytu 30 a méně dnů před příjezdem činí vratná částka 0% z uhrazené ceny. Svůj pobyt si můžete pojistit u kterékoliv pojišťovny, v případě potřeby vystavíme  doklad o stornování pobytu.

Kde nás najdete?

Recenze ubytování

Děkujeme za příjemný pobyt v penzionu uprostřed Šumavy, velmi hezký penzion, čisté a prakticky zařízené pokoje, vstřícní a milí majitelé, velmi chutné jídlo, možnost zakoupit snídani, či polopenzi, domácí pohoda a klidné prostředí, výborná lokalita pro výlety na běžky i na procházky. Krásná příroda. Naprostá spokojenost, určitě přijedeme znovu.
Komárkovi

Rychlý kontakt

Penzion U Lenců
Zadov 18
384 73 Stachy

Tel: (+ 420) 602 115 933
(Petr Kotalík - objednávky)

Penzion U Lenců - Ubytování Stachy - Šumava, všechna práva vyhrazena. Navštivte také penzion Pláně Šumava
Tvorba webových stránek